Tinklaraštis

14 dienų nemokama prekės gražinimo garantija

Dekoratyvinis apšvietimas – kas tai ?Labai greitai besivystančios LED apšvietimo technologijos vis dažniau priverčia žmones susimąstyti, kokį apšietimą geriausia įsirengti namuose. LED apšvietimas žavi ne tik savo įvairove, unikalumu bei universalumu, bet ir kokybės bei kainos santykiu. Vertėtų paminėti, kad įsirengę LED apšvietimą, ne tik sutaupysite energijos, bet ir prisidėsite prie ekologijos išsaugojimo, nes šis apšvietimas tausoja aplinką ir padeda išsaugoti vertingus mūsų planetos resursus. LED apšvietimas yra puikus sprendimas, jeigu norite sukurti unikalią namu erdvę,o galbūt atnaujinti senąjį erdvės dizainą bei pakeisti interjero detales.

Lumines – įmonė, kurią Lietuvoje atstovaujame mes – Sukurksau.lt. Ši įmonė siūlo universalius produktus, pavydzdžiui, profilius, pagamintus iš aliuminio, kuriuos galima naudoti kartu su  LED juosta, o rezultatas suteikia galimybę mėgautis moderniais bei neįprastais šviesos efektais. Paprastas sumontavimas, aukšta kokybė bei prieinama kaina leidžia greitai ir lengvai sukurti Jūsų svajonių interjerą, kuriuo galėsite mėgautis išties ilgai.

RETO profiliai – kas tai?

Vieni iš geriausiai sugebančių sukurti išties įspūdingą efektą yra profiliai RETO. Šie profiliai ypatingi tuo, kad turi mechanizmą, kuris leidžia keisti šviesos kampą. RETO profiliai pasižymimi dar ir tuo, kad pasirinkta LED juosta yra montuojama ne profilio centre, bet LED juostos profilio kraštuose. Toks juostų išdėstymas tolygiai išskirsto šviesą. Šis apšvietimo variantas puikiai tinka erdvei, kurioje vyrauja minimalistinis interjeras.

Norėtume pabrėžti, kad RETO profilis nėra pagrindinio šviesos šaltinio pakaitalas, RETO profiliai yra tinkami tik dekoratyviniam apšvietimui.

Dangteliai, kurie yra pritaikyti RETO profiliui, leidžia išgauti du skirtingus šviesos spindulio kampus, priklausomai nuo jūsų poreikio. Egzistuoja dviejų rūšių dangteliai, leidžiantys išgauti 15 arba 30 laipsnių šviesos nukrypimą.

 

RETO puikiai tinka apšvietimui virtuvėje, nišose bei spintose. Galite išsirinkti tarp 4 skirtingų spalvų profilių (baltų, juodų,sidabro ir plieno spalvos). Toks spalvų pasirinkimas leidžia lengvai suderinti spalvinę gamą su kitomis interjero detalėmis. Šis apšvietimo būdas ne tik suteiks įvairovės Jūsų namams, bet ir bus puikus papildomos šviesos šaltinis.

Profilis H

H profilis tai yra dar viena naujovė, kuri atsirado kaip RETO profilio alternatyva. Profilio H pranašumas RETO profilio atžvilgiu yra konstrukcija, leidžianti pakeisti šviesos kampą daug paprasčiau. Profilio H montavimas buvo ženkliai supaprastintas, nuo šiol montavimui yra naudojami nauji tvirtinimo laikikliai, kuriuos tereikia pasukti norint pakeisti šviesos spindulio kampą.