SUSITIKIMAS SU LUMINES IR MAXLIGHT ATSTOVAIS

 

Šiuos metus Sukurksau.lt komanda nusprendė praleisti turiningai ir produktyviai. Mūsų komanda rūpinasi tiekiamų prekių kokybe bei domisi įvairiomis apšvietimo naujienomis. Būtent dėl to surengėme susitikimus su Lumines ir Maxlight kompanijų atstovais.

Pirmasis susitikimas įvyko su Lumines kompanijos atstovais. Ši kompanija yra vieni iš mūsų tiekėjų, su kuriais rengiame įvairiausius LED apšvietimo projektus ir bandome realizuoti visus mūsų klientų pageidavimus. Turėjome galimybę apsilankyti gamykloje bei susipažinti ir iš arti pamatyti įvairius LED aliumininius profilius, stebėjome bei nuodugniai nagrinėjome visą profilių montavimo procesą. Per susitikimą taip pat aptarėme dažniausiai užduodamus klientų klausimus, susijusius su teisingu LED profilių parinkimu bei montavimu ir šviesos apskaičiavimu. Šio susitikimo tikslas buvo ne tik sužinoti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, bet taip pat aptarti palankiausias bendradarbiavimo sąlygas, kurios tenkintų ne tik abi kompanijas, bet ir mūsų klientus. Nuo šiol pažadame mažesnes kainas bei garantuojame greitesnį prekių atvykimą.

Kitas susitikimas įvyko su jau puikiai žinoma Maxlight kompanija, kuri jau spėjo užsitarnauti mūsų bei mūsų klientų pasitikėjimą. Su šia kompanija bendradarbiaujame jau daugiau nei metus ir tobulėjame kartu! Jau netrukus pasirodys naujas prekių asortimentas, kurios sužavės savo patraukliomis kainomis bei nuostabiu dizainu. Laukite naujienų!

Add to cart