Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris UAB „DPD Lietuva“. Tai pirmaujanti Lietuvoje ir viena didžiausių siuntų pristatymo bendrovių Europoje. Ilgametė patirtis ir profesionali komanda užtikrina greitą ir patikimą prekių pristatymą. Prekės klientams Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną.

Užsisakydami prekes nurodykite teisingą prekių pristatymo vietą ir kontaktinį telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti.

Prekės pristatomos iki jūsų namų (arba darbo) durų, taip pat į „DPD Pickup“ terminalus. Prekės pristatomos NEMOKAMAI

Prekių pristatymo laikas: prekė yra pristatoma per 4-12 darbo dienų. Tikslų pristatymo laiką rasite prekės aprašyme arba pasitikslinkite susisiekdami su mumis.

SVARBU

Prekių pristatymo metu rekomenduojame Pirkėjui kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas turi tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, MB Brigoto yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka. Jei kiltų klausimų kurjeriui pristačius prekes, laukiame Jūsų skambučio numeriu: +37061439276.

Add to cart