Ar yra galimybė apžiūrėti šviestuvus?

Šiuo metu esame tik internetinė parduotuvė, tad deja, bet gyvai parodyti šviestuvų negalime. Nuolat stengiamės atnaujinti produktų nuotraukas. Jei sudomino konkretus šviestuvas, prašome kreiptis į mus ir paieškosime dar geresnės kokybės nuotraukų arba gyvų nuotraukų iš gamintojo parodos.

 

Kiek laiko trunka pristatymas?

Šviestuvų pristatymo trukmė priklauso nuo gamintojo. Kiekvieno produkto aprašyme galite matyti kas yra šviestuvo gamintojas (Lenkija / Vengrija). Lenkijoje gaminamų šviestuvų pristatymo trukmė yra 4-10 darbo dienų. Vengrijoje gaminamų šviestuvų pristatymo trukmė yra 10-12 darbo dienų.

 

Ar galite pritaikyti nuolaidą mano pasirinktiems šviestuvams? 

Jei jūsų pasirinktiems šviestuvams nuolaida netaikoma automatiškai, maloniai prašome su mumis susisiekti ir nurodyti jūsų pasirinktas prekes. Pažadame, jog priklausomai nuo jūsų pasirinktų prekių kiekio, pritaikysime 5-20% nuolaidą jūsų prekių krepšeliui. 

 

Ar šviestuvų aukštį galima koreguoti?

Jei šviestuvas tvirtinamas tvirtinimo lynais, juos galima trumpinti / ilginti montuojant šviestuvą. Tokiu būdu nustatysite norimą šviestuvo kabėjimo aukštį. Jei tvirtinimo lynai jums yra per trumpi, už papildomą mokestį galime perdaryti šviestuvą į jūsų norimą aukštį. 

 

Ar LED šviestuvų lemputės yra keičiamos?

LED šviestuvų lemputės nėra keičiamos, juose yra įmontuoti LED šviesos diodai, kurie skleidžia šviesą. Jų gyvavimo trukmė yra iki 100.000 val., kas sudaro 11 metų gyvavimo trukmę šviestuvo neišjungiant. Tad galima sakyti, kad šviestuvas tarnaus ir 20 metų. LED šviestuvams neretai yra taikomas ilgesnis garantinis laikotarpis (36 – 60mėn, priklausomai nuo gamintojo).

 

 Ar šviestuvai atkeliaus nepažeisti?

Šviestuvai yra supakuojami naudojantis nustatytais saugaus pakavimo reikalavimais. Jei pristatymo metu pastebėjote, jog siunta yra pažeista, nedelsdami praneškite kurjeriui, kad jis pažeidimą galėtų užfiksuoti sistemoje. Jei pažeidimą pastebėjote tik išpakavę siuntą, tuomet susisiekite su mumis el. paštu info@brigoto.lt ir mes išspręsime kilusius nesklandumus.

Add to cart